ŚAPITÓ DIVADELNÍ 2023

Ve stanu v zámeckém parku najdete od pondělí 24.7. do pátku 28.7. vždy od 18:40 divadla pro děti. A navíc i v sobotu 29.7. v 15:00.

Plakátek ke scéně Šapitó zde.

Pondělí 24. 7.

18:40 Pohádkové divadlo Sandry Riedlové: Zimní pohádka

Příběh černouška, který hledá vodu a bubínek. Na cestě potkává Opici, Žirafu, Lva a Hada. V představení jsou velké loutky a krásné písničky.

Úterý 25. 7.

18:40 Labil Bones: Cvičenci za čárou

Pod heslem „ve zdravém těle, zdravý duch“ se snaží dva klauni-cvičenci prostě uspět. Touha zacvičit dokonalou sestavu je však příliš velká. Vlastní urputnost se pro ně stává největší překážkou a grandiózní fiasko se blíží ke svému finále! Nebo ne?

Středa 26. 7.

18:40 Divadlo Pruhované panenky: O Třech neposlušných kůzlátkách

Můžete se těšit na loutky kůzlátek vyrobené z ovčího rouna a veselé písničky za doprovodu flétny a kytary.

Čtvrtek 27. 7.

18:40 Divadlo Malé Čarodějnice: O Budulínkovi

Veselá pohádka plná písniček, dovádění a neposedných liščat, ve které nakonec zvítězí síla pravé babičkovské lásky.

Pátek 28. 7.

18:40 Divadlo Basta – fidli: O námořníku Čepičkovi

Hledá se princezna Alénka !!! Jen odvážný námořníček Čepička beze strachu vyráží na dobrodružnou plavbu za princeznou. Hrooozný pirát Sakradrát, zlatovlasá mořská panna a obří had. To všechno uvidíte na vlastní vykulené oči. Ale žádný strach! I batolata mají z našich loutek legraci a konec cesty námořníka Čepičky by měl být podle hvězdopravců šťastný.

Sobota 29. 7.

15:00 Jakub Folvarčný: O nešťastném staviteli 

Představení na motivy pověsti o opravách povodní poškozeného Karlova mostu. Interaktivní příběh je zasazen do novodobého rámce, díky kterému se dozvíme další zajímavosti o tomto nejstarším dochovaném kamenném mostě v Praze.