HNÍZDO MÚZ - PONDĚLÍ
Festival tvůrčích dílen, workshopů a seminářů
PONDĚLÍ 27. 7.
čas dílny název dílny | lektor | místo konání hezky | místo konání déšť
8:30 - 9:00 Ranní jóga - Pozdrav Slunci | Martina Debříčková | |zahrada ZŠ u řeky | za deště odpadá
9:00 - 9:30 Naslouchej - joga+tajči+tanec | Hanka Malíková | zahrada ZŠ u řeky | za deště odpadá
9:00 Raníčkova pohádka | Lída Jelínková | farská zahrada | stan za Špitálkem
9:30 - 12:00 Pískohraní | Denisa Bernasová | farská zahrada pódium - pouze za hezkého počasí
9:30 - 12:00 Skleněné vinuté perly | Jiří Macoun | farská zahrada pódium farská zahrada pódium
9:30 - 12:00 Grafika - tisk z hloubky, linoryt | Zdeněk Eda Cupák | Hasičská klubovna za mostem | Hasičská klubovna za mostem
9:30 - 12:30 Základy kresby a malby - figura v souvislosti s hudbou | Ivoš Gryc za Špitálkem mezi stromy | Špitálek kolejiště
9:30 - 14:00 Leptání na sklo | Iveta Schlehrová | Sokolovna šatna | Sokolovna šatna
10:00 - 11:30 Dílna hry na barokní varhanní pozitiv s Markem Bušem Marek Buš zámecká knihovna zámecká knihovna
10:00 sraz Fotíme bez objektivu – camera obscura (1.část ze 2) Josef Jaša Strubl Sokolovna peklo Sokolovna peklo
10:00 - 11:30 Sarah Savoy - Cajun music workshop Sarah Savoy kaple sv.Anny kaple sv.Anny
10:00 - 12:30 Keramická dílna - točení na kruhu Karel Otava U hřiště za Špitálkem U hřiště za Špitálkem
10:00 - 12:00 Kytičky kanzashi pro každého Hanka Žouželková za Špitálkem pod okny Habitat
10:00 - 13:00 Dětská dílna - kouzelná truhlička Lída Jelínková za Špitálkem vedle kůlny stan za Špitálkem
10:00 - 13:00 Výroba pastýřských píšťal z černého bezu Pavel Císarík a Marcela Habitat Habitat
10:00 - 13:00 Pletení košíků z barevného pedigu Růžena Endlicherová Habitat Habitat
10:00 - 14:00 Smalty - plotýnková technika Ladislav Valíšek a Marťa Hasičská klubovna za mostem Hasičská klubovna za mostem
10:30 - 12:00 Napněte plachty … dílna tvůrčího psaní Pavla a Vladimír Kopeční zahrada ZŠ u řeky St.radnice zrcadlový sál
10:30 - 12:30 Plenerová kresba a malba Klára Jánská sraz u staré radnice ZUŠ na staré radnici
10:30 - 15:00 Řezbářská dílna Tomáš Robotka za Špitálkem u ohniště Habitat
13:00 - 15:00 Sarah Savoy - Cajun music workshop Sarah Savoy zahrada ZŠ u řeky ZŠ tělocvičnalovna
13:00 - 14:30 Dílna hry na barokní varhanní pozitiv s Markem Bušem Marek Buš zámecká knihovna zámecká knihovna
13:00 - 15:30 Uzlíčkování Iva Borak za Špitálkem mezi stromy stan za Špitálkem
13:00 - 15:30 Korálkování Marika Krysová za Špitálkem pod okny Habitat
13:00 - 16:00 Voňavá koule Jarka Jannová Habitat Habitat
13:00 - 16:00 Kouzelná fleesová kočička Olga Dundelová Habitat Habitat
13:30 - 15:30 Přáníčka Káťa Procházková za Špitálkem vedle kůlny Špitálek kolejiště
13:30 - 16:00 Skleněné vinuté perly Jiří Macoun farská zahrada pódium farská zahrada pódium
13:30 - 15:30 Uzly Roman Vančura farská zahrada pódium Špitálek kolejiště
13:30 - 16:00 Grafika - tisk z hloubky, linoryt Zdeněk Eda Cupák Hasičská klubovna za mostem Hasičská klubovna za mostem
13:30 - 15:30 Keramická dílna - točení na kruhu Karel Otava U hřiště za Špitálkem U hřiště za Špitálkem
14:00 - 16:00 Plenerová kresba a malba Klára Jánská sraz u staré radnice ZUŠ na staré radnici
14:00 - 16:00 Žonglování a kejklování Adélka Kratochvílová za Špitálkem na trávě Sokolovna / ZŠ tělocvična?